Kvalitní farmářské potraviny od českých výrobců
Doručení vašeho nákupu do druhého dne, po Plzni a okolí
Osobní odběr nákupu v Plzni máme 5 prodejen

Vaše časté dotazy

Milí zákazníci, níže najdete odpovědi na nejběžnější otázky, s nimiž se denně setkáváme. Pokud zde odpověď na váš dotaz chybí, napište nám nebo zavolejte (e-mail info@nakupulidusky.cz, tel. + 420 739 373 353). Velmi rádi vám pomůžeme! Vaše Lidušky

Kdy mi nákup po objednání přivezete?

Zboží, které objednáte v pracovní den nejpozději do 12:00, můžete očekávat na vaší adrese ještě tentýž den. Objednávky zadané později a i mimo naši pracovní dobu budou prioritně zpracovány následující pracovní den. V případě jakéhokoliv dotazu nám můžete zavolat na + 420 739 373 353 nebo napsat na e-mail info@nakupulidusky.cz

Můžu si určit hodinu dovozu?

Zboží, které objednáte v pracovní den nejpozději do 12:00, můžete očekávat na vaší adrese ještě tentýž den (rozvozní doba je každý všední den od 14:00 do 18:00 hod. a v sobotu od 9:00 do 13:00). Hodinu požadovaného dovozu uveďte v objednávce, rádi vám vyjdeme vstříc :-)

Zavážíte i v neděli a o státních svátcích?

Doručení nákupu v neděli nebo ve státní svátek není aktuálně možné. Děkujeme za pochopení.

Kolik platím za dopravu?

Doprava je účtována po Plzni za 80,- Kč a mimo Plzeň za 120,- Kč. Jestliže si nejste jisti, zda spadáte do uvedeného okruhu, zavolejte nebo napište (+ 420 739 373 353, e-mail info@nakupulidusky.cz), rádi vám poradíme.

Můžu platit kartou?

Platba za nákup proběhne v případě rozvozu až při předání nákupu do vašich rukou. Na výběr máte platbu buď klasicky hotově nebo moderně platební kartou.

Dostanu vždy všechno požadované zboží?

V případě, že na prodejně výjimečně vámi objednané zboží nebude k dispozici, zavoláme vám a najdeme spolu náhradní řešení.

V jaké hodnotě musí být objednávka?

Pro rozvoz zboží je aktuálně stanovena minimální hodnota nákupu na 500,- Kč. V případě nižší hodnoty nákupu prosíme o zvolení osobního odběru v jedné z našich pěti prodejen.

Kdy dostáváte maso a ryby?

Zde najdete orientační rozvozový plán masa:

Pondělí: kuřecí a krůtí maso Druhaz, vepřové z farmy Němcovi

Středa: kuřecí a krůtí maso Druhaz, hovězí maso z farmy Hyršov, ryby z Blatenské ryby, kuřecí maso z farmy Loužná

Pátek: ryby z Blatenské ryby.

Další druhy masa (kachna, krůta, králík, jehněčí....) vám rádi připravíme na objednávku.

Dostanu vždy požadovaný druh masa?

Velikosti dodávek od farmářů jsou někdy omezeny kapacitními možnostmi těchto přírodních chovů. Pokud pro vás nebudeme mít požadovaný druh masa na prodejně, zavoláme vám a najdeme spolu náhradní řešení. Využijte také příležitosti a včas si vámi oblíbené druhy masa objednejte. Napište nám na info@nakupulidusky.cz, velmi rádi pro vás maso zajistíme. Nezapomeňte uvést své jméno i kontaktní telefon. 

Nechte si posílat čerstvé novinky a akce z našeho obchodu na svůj e-mail