Kvalitní farmářské potraviny od českých výrobců
Doručení vašeho nákupu do druhého dne, po Plzni a okolí
Osobní odběr nákupu v Plzni máme 5 prodejen

Reklamační řád našeho e-shopu U Lidušky

1. Základní údaje o nás

 • provozovatel: U Lidušky s.r.o.
 • se sídlem: Zlatá 578, 330 08 Zruč - Senec
 • IČO: 047 88 591 / DIČ: CZ04788591
 • Spisová značka: C 32190, vedená u Krajského soudu v Plzni
 • číslo účtu: 270 719 3909 / 5500

2. Záruka spokojenosti

 1. Spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem. U čerstvých produktů (maso, uzeniny, ovoce, zelenina, atd.)  – se snažíme vyhnout delšímu skladování a jejich doručení probíhá vždy v co nejkratší možné době. Během skladování a přepravy zboží dbáme na to, aby nedocházelo ke změně teploty chlazených potravin.
 2. V případě, že by se vám nelíbila kvalita některého produktu, můžete se rozhodnout tento produkt samozřejmě nepřijmout.

3. Vrácení zboží

 1. Zákazník je oprávněn do 14 dnů ode dne převzetí zboží vrátit, a to bez udání důvodů. Není však možné vrátit zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. Není možné vrátit ani takové zboží, u kterého došlo k poškození originálního obalu Zákazníkem.
 2. Zákazník je odpovědný za sníženou cenu zboží, která vznikla jeho nedbalým nakládáním.

4. Reklamace zboží

 1. Prodávající si vyhrazuje právo na nepřijetí reklamace od Zákazníka v případě, že došlo k porušení smluvních podmínek ze strany Zákazníka.
 2. Prodávající neodpovídá za vady, které nebyly reklamovány při převzetí zboží. Prodávající rovněž neodpovídá za vady, které byly způsobeny kupujícím, a to např. při prodlení s převzetím zboží.
 3. Pokud je reklamace oprávněná, informuje prodávající kupujícího o možnosti dodání náhradního zboží s následující dodávkou, o možnosti vrácení peněz za nedodané zboží na konto kupujícího, o vrácení peněz anebo v naléhavých případech dodáním náhradního zboží v nejbližším možném termínu.
 4. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku (dále jen „OZ“), nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, v případě, že se jedná o zboží, které podléhá rychlé zkáze, které je určeno k okamžité spotřebě. Stejně tak není kupující oprávněn odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které kupující z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

 

Tento Reklamační řád je platný a účinný od 1. března 2019.

 

Nechte si posílat čerstvé novinky a akce z našeho obchodu na svůj e-mail