Kvalitní farmářské potraviny od českých výrobců
Doručení vašeho nákupu do druhého dne, po Plzni a okolí
Osobní odběr nákupu v Plzni máme 5 prodejen

O nás

Obchody a e-shop U Lidušky fungují jako každodenní "kamenné" farmářské trhy. Bez ohledu na rozmary počasí u nás vždy najdete široký sortiment čerstvých potravin. Nabízíme zdravé potraviny, podporujeme rodinné farmáře a lokální výrobce. Prodáváme kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky ... U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.

Všechny naše prodejny najdete v Plzni. Nově máme celkem již 5 prodejen, nejnovější přírůstek je na Lochotíně. Vždy zaparkujete nedaleko, kolem je mnoho parkovacích míst.

Naše služby

Nákup do tašky

Vyplňte si objednávkový lístek a ušetřete tak svůj čas. Velmi rádi připravíme váš nákup předem. Stačí lístek nechat s předstihem v naší prodejně nebo jej poslat na mail info@nakupulidusky.cz.

Objednávka masa přímo z farem

Také jste si zamilovali chuť mas dodávaných rodinnými farmami? Pak jistě víte, že velikosti dodávek jsou omezeny kapacitními možnostmi těchto přírodních chovů. Využijte proto příležitosti a včas si vámi oblíbené druhy masa objednejte. Napište nám na info@nakupulidusky.cz, velmi rádi pro vás maso zajistíme. Nezapomeňte uvést své jméno i kontaktní telefon. Děkujeme.

Potěšte své blízké dárkovými balíčky

Velmi rádi vám připravíme nádherné dárkové balíčky, které potěší každého milovníka českých farmářských potravin. Můžete si vybrat z naší nabídky, nebo vám připravíme balíčky podle vašeho přání.

Obložené tácy a mísy

Plánujete-li rodinnou oslavu, setkání s přáteli či pracovní raut, velmi rádi vám připravíme obložené tácy. Uzeniny a sýry nám dodávají osvědčení čeští výrobci a farmáři. Výběr jednotlivých druhů velmi rádi přizpůsobíme vašim chutím.

Dárkové poukazy

Hledáte ideální dárek? Věnujte dárkový poukaz a vaši blízcí si pak v našem farmářském obchodě sami vyberou podle své chuti to nejlepší z kvalitních českých potravin. Zvolit můžete dárkové šeky v libovolné hodnotě.

Nechte si posílat čerstvé novinky a akce z našeho obchodu na svůj e-mail